סיטי סטודיוס גרסא אנגלית

אולפן TV

אולפן הטלויזיה של סיטי סטודיוס הוא אולפן "מצלמה אחת" מלא על כל הציוד הנדרש. חלון רקע אחורי לנוף מרכז תל אביב כאשר מגדלי עזריאלי ברקע מספקים את הרקע המושלם לכל שידור או הקלטה, ואם לא די בכך, האולפן יספק לכם מסך ירוק (Green Screen) בעזרתו נוכל לספק לכם כל רקע שתדרשו.

אולפן סיטי סטודיוס נבנה במיוחד כאולפן טלויזיה וככזה האולפן מספק סביבה אקוסטית מקצועית על מנת לאפשר שידורים והקלטות טלויזיה בצורה המקצועית ביותר.

מתוך אולפן ישיר לבלומברג

ציוד הקלטה ושידור
מצלמה איכותית המחוברת לציוד הקלטה ושידור המאפשרים שידורים חיים (Live feed,Live Broadcast) ישירות ללויין או לרשת האינטרנט כך שהשידור מועבר בצורה ישירה לתחנות השונות. ציוד השמע הוא מן הטובים הקיימים כיום בשוק והאיכות כמובן ללא פשרות.

צוות האולפן
צוות האולפן מורכב מאנשי מקצוע מן השורה הראשונה המכירים את הציוד והעבודה על בוריים ומסוגלים לספק תוצאות איכותיות בזמני שיא תוך שימוש בציודי עריכה ושידור מתקדמים.
מיקום
האולפן ממוקם לנוחיותכם בלב תל אביב ומצוייד בחלון רקע לשידורים הצופה אל מגדלי עזריאלי כך שבתמונה (ב-frame) נמצאים גם בנייני עזריאלי וגם תנועה תל אביבית של מכוניות באחד האיזורים ההומים ביותר בתל אביב כרקע לשידור או להקלטה שלכם.

מסך ירוק (Green Screen)
המסך הירוק באולפן הטלויזיה סיטי סטודיוס פותח אפשרויות רבות עבור לקוחותינו. מטרתו של המסך הירוק היא לאפשר שילוב של תמונת רקע על פי בחירת הלקוח כמובן, ברקע במסגרת התמונה (ה-Frame).