סיטי סטודיוס גרסא אנגלית

פרופיל החברה

חברת סיטי סטודיוס בהנהלת עמי בנטוב פעילה בתחום המדיה והתקשורת משנת 1991. החברה הוקמה במטרה לספק שירותי תקשורת ומדיה מתקדמים ולעמוד תמיד בחזית הטכנולוגיה על מנת לספק שירות מוחלט ללא פשרות ללקוחותינו.

בין היתר, חברת סיטי סטודיוס מספקת שירותי הפקה ותקשורת לחברות בארץ ובעולם כגון סרטי תדמית, סרטי הדרכה וכיוב' ושירותי תקשורת ושידור מתקדמים לתחנות טלויזיה ברחבי העולם.

חברת סיטי סטודיוס שמה לעצמה מטרה להיות מובילת שוק בתחומה ולספק שירותי High End ללקוחות החברה הכוללים אפשרויות שידור לווני, שידור קווי, שידורי אינטרנט והעברת מידע אודיו ווידאו בשיטות Streaming מגוונות המאפשרים ללקוחותינו להשתמש בכל סוג מדיה שידרשו ללא מאמץ.

מקצועיות

סיטי סטודיוס נחשבת שם דבר בשוק המדיה המקומי והעולמי ולא בכדי, אנו עמלים ללא ליאות בשדרוגים ועדכונים – גם של ציוד הקצה שלנו הנמצא בחזית הטכנולוגיה וגם של הצוות המיומן המעודכן תמיד בשיטות העבודה החדשות ביותר.

כראוי לכל חברת מדיה, הצוות שלנו מורכב מאנשים יצירתיים ובעלי תושיה גבוהה המסוגלים ליצור תוכן איכותי וייחודי בזמן קצר ביותר.

לא פחות חשובות האמינות והיושרה של סיטי סטודיוס כחברה ושל הצוות המקצועי על המחלקות השונות.

נסיון

החברה עוסקת בתחום המדיה משנת 1991 והתפתחה יחד עם הטכנולוגיה שהביאו אותה לרמת הידע הנוכחית. חברת סיטי סטודיוס מועסקת על ידי חברות בעלות שם עולמי כדוגמת: CNN,RTR-Russia,AP,Fox News,Channel 1 Russia ועוד, לכן אנו סבורים כי החברה שלנו היא אחת החברות המנוסות ביותר באיזור הגיאוגרפי בו אנו נמצאים, אם לא המקצועית ביותר.

חזון

בסיטי סטודיוס אנו רואים את עולם המדיה כחטיבה אחת – באם מדובר באינטרנט,טלויזיה, רדיו או כל מדיה אחרת, המסר הוא מסר יחיד וקהל היעד הוא רחב ולכן אנו רואים את העתיד כספק שירותי מדיה ותקשורת בו לא תהיה אבחנה בין התווכים השונים עליהם תעבור המדיה ושירותי מדיה יהיו חלק מחיי היום יום של כל בעל עסק, חברה, ראש תאגיד וכמובן אנשי ציבור – ואנחנו , נהיה שם לתת את שירותינו.