סיטי סטודיוס גרסא אנגלית

ייעוץ תקשורת

הופעות בתקשורת, הופעות מול קהל, נאומים וכל מסר אחר שתצטרכו להעביר לקהל שלכם, אנו בסיטי סטודיוס נדאג לספק לכם את כל הכלים הדרושים לעשות כן בהצלחה.
עם צוות מיומן בראשותו של הד"ר רענן גיסין, יועץ התקשורת של ראש הממשלה לשעבר מר אריאל שרון, ובעל נסיון של 25 שנים בתחום התקשורת ועבודת שטח מול אמצעי התקשורת, אנו נספק לכם את הכלים הדרושים לניהול והתנהלות נכונה בתחום התקשורת.

-ניהול והתנהלות נכונים מול אמצעי התקשורת
-קביעת ראיונות, הכנת שאלות ותשובות והצגה נכונה של המסר שלכם.

דוגמא לשידור ישיר מאולפן הטלויזיה

התנהגות מול מצלמות
שפת גוף, צורת דיבור ואופן הצגת המידע, כל אלה ועוד הם רק חלק מן ההדרכה והליווי ששירותי ייעוץ התקשורת של סיטי סטודיוס מספקים.

הכנה לראיונות בכלי התקשורת
הכנה נפשית ופיזית לפני ראיונות בכלי התקשורת, טלויזיה, רדיו, אינטרנט ועוד, לנו יש את הכלים לאפשר לכם לבצע ראיונות בצורה שתציג את המסר שלכם באופן הטוב והברור ביותר.

מסיבות עיתונאים
ייעוץ והכוונה לגבי התנהלות במסיבות עיתונאים.

הד"ר רענן גיסין מנחה בהצלחה את לקוחותינו במפגשיהם עם אמצעי התקשורת בעזרת שיטת הדרכה ייחודית לו שבסיסה :”המצלמה אינה אויב והמראיין אינו ידיד".
לד"ר רענן גיסין נסיון כמרצה מבוקש בתחום התקשורת במוסדות החינוך השונים, בנק ישראל, דובר צה"ל וחברות מסחריות שונות.
לשירותו של הלקוח עומד אולפן טלויזיה מצוייד באופן מלא עם ציוד חדשני וצוות מיומן ומנוסה בהנהלת עמי בנטוב, שלו עצמו נסיון של 20 שנים בעבודה מול אמצעי התקשורת. הצוות כולל צלמי אולפן, צלמי שטח, עורכים ומפיקים העובדים כולם באופן שוטף מול תחנות הטלויזיה ברחבי העולם.

סיטי סטודיוס מספקת לכם את ההון האנושי הדרוש לכם על מנת שתוכלו להציג את המסר שלכם בצורה הטובה והברורה ביותר!